DW STUDIO | Film & Fotografia

Szukasz profesjonalnej oprawy muzycznej na studniówkę? Potrzebujesz niezwykle charyzmatycznego wodzireja na event firmowy? Masz problem ze znalezieniem dobrego DJa na Sylwestra? Świetnie trafiłeś! Oferujemy kompleksową obsługę każdego rodzaju imprez – zarówno integracyjnych, jak i okolicznościowych. Tym sposobem z pełnym zaangażowaniem, pasją oraz niezwykle pozytywnym nastawieniem rozkręcimy nie tylko wesela, urodziny, rocznice, ale także Andrzejki czy zabawy karnawałowe.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu jestem w stanie zapewnić profesjonalną obsługę Państwa imprezy zarówno pod względem dźwiękowym jak i wizualnym.

Cześć, nazywam się Tomasz Kołodziejski alias „Dj Crazy” – oprawą muzyczną imprez zajmuję się od 1998roku. Muzyką interesowałem się od najmłodszych lat i już jako nastolatek zacząłem prowadzić imprezy okolicznościowe oraz klubowe. Szybko stałem się osobą dobrze rozpoznawalną w trójmiejskich klubach, w których początkowo zrobiłem niezłą karierę. Nad klubowym graniem górę zaczęły jednak brać imprezy okolicznościowe, którym postanowiłem się całkowicie oddać. Jak się okazało moje muzyczno-konferansjerskie doświadczenia idealnie wpisują się w temat weselnych przyjęć a klubowe zacięcie sprawia że Wasza impreza jest prowadzona bardzo dynamicznie i wesoło.

Kazik i Adam przygotują Wam niezapomnianą atmosferę w tym szczególny dniu.

Nasz team jest na rynku już od ponad 5 lat i w tym czasie wypracowaliśmy spore doświadczenie.

Tworzymy produkcje jedyne w swoim rodzaju. Filmy jak i zdjęcia z Waszego najwspanialszego dnia zawsze będą charakteryzować się indywidualnością. Z Nami unikniesz sztucznych uśmiechów, pozowania, stresu z Nami będziecie się dobrze bawić.