Anna&Marek 29.09.2018

Ostatnie wrześniowe wesele, jak wspomniałam w poprzednim wpisie spędziliśmy w znajomym miejscu i ze znajomymi ludźmi. Nasza para młoda była gośćmi na weselu u Dominiki i Mariusza, u których filmowaliśmy w kwietniu tego roku.
Poniżej małe przypomnienie tego dnia:
https://vimeo.com/270488644

Kto znalazł Anię i Marka jako gości? 😀

Oprócz Dominiki i Mariusza, mieliśmy okazję ponownie współpracować z Martyną – fotografem, zatem ekipa kwietniowa w pełnym składzie! 🙂

Krótka informacja:

Miejsce ślubu: Parafia św. Mikołaja w Lubiewie

Miejsce wesela: Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Suchej

Fotograf: https://www.facebook.com/fotomarlapiemywspomnienia/

Muzyka: https://www.facebook.com/ZespolAkordGrudziadz/

Powyżej zdjęcie kościoła w Lubiewie, do którego nie mamy żadnych zastrzeżeń. Piękny, z dobrym światłem i bardzo komunikatywnym księdzem.

Jak już wspominałam wyżej z Martyną – fotografem mieliśmy już okazję pracować. Miło było spotkać się po raz kolejny, szczególnie, że współpraca z Martyną zawsze przebiega pomyślnie. Ani razu nie zdarzyło się, że przeszkadzaliśmy sobie nawzajem (no chyba, że Martyna Nam o tym nie powiedziała :D). Żarty, żartami – było zabawnie i przemiło 🙂

Na koniec kilka słów o głównych bohaterach tego dnia – Ani i Marku.
Para urocza, wraz z rodziną, która była bardzo otwarta na obecność kamer. Jesteśmy zwolennikami dobrego humoru i uśmiechu na twarzy, co ma ogromny wpływ na integrację z gośćmi i efekt końcowy filmu. Czas pracy z takimi ludźmi upływa bardzo szybko i zostaje w pamięci na długo.
Pozdrawiamy wszystkich, którzy byli wczoraj z Anią i Markiem! 🙂

SeeYouSoon

Monka 🌸

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *